Değerlerimiz

Levent College'in temel değerleri, evrensel bir bakış açısı geliştirmek, güvenli bir eğitim ortamı oluşturmak, üretken ve ilkeli bir yaşam sürdüren bireyler yetiştirmek, Atatürk İlke ve İnkılapları'na sadık kalmak, kültürel değerlere ve farklı kültürlere saygı duymaktır. Bu değerlerle, yüksek akademik standartlara sahip kaliteli bir eğitim modeli sunarak ülkemize hizmet ediyoruz.

Eğitim Felsefesi

Levent College, öğrencilerinin bütünsel gelişimini destekler. Bireysel farklılıklara saygı göstererek etkin öğrenme yöntemleri kullanır ve teknolojik imkanlarıyla bilgiye erişimde sürekli gelişimi hedefler.

Kalite ve Standartlar

Levent College, öğretmenlerinin niteliklerine büyük önem vererek kaliteli bir eğitim sunar. Öğrenci merkezli yaklaşımımızla, 25 yıllık eğitim tecrübemizi koruyarak ve geliştirerek hizmet veriyoruz.

Öğrenci Merkezli Yaklaşım

Öğrencilerimizin ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda öğrenme ortamı hazırlıyoruz. Öğrenci merkezli eğitim anlayışımız sayesinde, öğrencilerimizin ders ve etkinliklere aktif katılımları teşvik edilir ve öğrenme süreçleri optimize edilir.

Sosyal Sorumluluk

Toplumsal sorunlara duyarlılık geliştirmek amacıyla özel günlerde ve belirli dönemlerde etkinlikler organize ediyoruz. Öğretmenlerimizin liderliğinde sosyal yardımlaşma projelerine ve çevre dostu uygulamalara imza atıyoruz.

Kültürel Çeşitlilik ve Hoşgörü

Kültürel çeşitliliğe ve hoşgörüye değer veren bir yaklaşımla, öğrencilerimize birbirlerine saygı duymayı ve farklılıklarını zenginlik olarak görmeyi öğretiyoruz.

İnovasyon ve Yenilikçilik

Gelişmiş teknolojik altyapımızla, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin yenilikçi fikirler ve yöntemlerle sürekli olarak kendilerini geliştirmelerini destekliyoruz.

akreditasyonpearsoncambridge